19. TÜRKİYE HARİTA BİLİMSEL VE TEKNİK KURULTAYI ÖĞRENCİ KATILIMI BAŞVURU FORMU


19. Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı bu yıl 4-6 Ekim 2023 tarihlerinde Türkiye Barolar Birliği Av. Özdemir Özok Kültür ve Kongre Merkezi’nde Cumhuriyetin DİJİTAL ikİZİ… teması ile gerçekleştirilecektir.

Kurultayımıza her yıl olduğu gibi bu yıl da belirli sayıda Harita/Geomatik Mühendisliği öğrencilerinin katılımı Odamızca ücretsiz sağlanacaktır. Odamızın mevcut imkanlarına ve Kurultay programına bağlı olarak belirlenecek kontenjanlar dahilinde Üniversitelerden belirli sayılarda öğrencilerin Kurultaya ücretsiz katılımı ve katılım esnasındaki ulaşım ve konaklama ihtiyaçları Odamızca karşılanacaktır. Başvurular değerlendirilirken Odamızın öğrenci üyelerine öncelik tanınacak ve üniversite, kadın-erkek, sınıf gibi kriterlere göre dengeli bir biçimde seçimler yapılarak sonuçlar duyurulacaktır.

Başvurular 15 Eylül 2023’te sona erecektir. Başvurunuzun değerlendirilebilmesi için bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. 19. Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı’na dair daha detaylı bilgilere haritabtk.org adresinden ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilir, Odamız web sayfası ve sosyal medya hesaplarından da gelişmeleri takip edebilirsiniz.Başvuru formuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Başvuru formu için tıklayınız.